UŽIVO: Čukarički – Molde 0:2

21.45 – Nastavljen je meč…

21.30 – Nakon prvih 45 minuta Molde vodi sa 2:0.

21.20 – GOOL! Loša intervencija odbrane Čukaričkog, lopta se odbila do Ejkrema, a kapiten Moldea udvostručio prednost.

20.48 – GOOL! Molde vodi sa 1:0 od petog minuta, Omojidžuanfo je prošao i šutirao sa ivice šesnaesterca, lopta je zakačila nekog u bloku, promenila pravac i zatresla mrežu Čukaričkog.

20.46 – Velika šansa za Čukarički već u drugom minutu, oštar centaršut na Ovusua, ovaj vraća do Tedića, čiji šut sa par metara udaljenosti brani golman gostiju Kraninks.

20.45 – Počeo je meč na Banovom brdu…

fk, cukaricki

Poznati su sastavi timova:

Čukarički: Belić, Ćirković, Šapić, Puškarić, Bogosavac, Kovač, Docić, Ovusu, Stojanović, Đorđević, Tedić.

Molde: Kraninks, Harldsajd, Bjernbak, Foren, Haugen, Ausens, Husain, Ejkrem, Hestad, Omojidžuanfo, Džejms.

Prva utakmica prošle nedelje u Norveškoj završena je bez golova.

Pobednik ovog dvomeča igraće u sledećoj rundi protiv boljeg iz duela AEL Limasol – Aris. Ta dva tima takođe su odigrala nerešeno bez golova u prošlom meču.